• Vazgeç
    Filtrele
Filtrele

Cemiyet Müzayedesi

Cemiyet Müzayedemize 23 Mayıs 2022 saat 21:30'a kadar internet sitemizden pey verebilirsiniz. 21:32 itibariyle canlı mezat başlayacaktır. Komisyon Oranı: %20 "ÖDEME SÜRESİ MÜZAYEDE BİTİMİNDEN SONRA 5 İŞ GÜNÜDÜR.

Değerli Koleksiyonerlerimizin beğenisine sunduğumuz farklı tema ve yelpazedeki seçki ürünleri bir araya getirerek hazırladığımız “Cemiyet Müzayedemiz”  yayına girmiştir. Müzayedemizde yer alan Sigortacılık, hukuk, masonluk, ziraat, siyasi tarih, eğitim, tıp, askeri tarih,  gibi alanlarda belge mahiyetinde Osmanlı ve Erken Cumhuriyet Dönemi Efemera, hüccet, süreli yayın ve fotoğrafların; koleksiyonerlerimizin ve meraklıların ilgisini çekeceğine eminiz.
Birçok kıymetli ürünü sizlerin koleksiyonunuza katma memnuniyetini hak etme gayretindeyiz. Müzayedemizde yayınlanan ürünlerimizin sayısını yaz akşamlarının program yoğunluğunu da göz önüne alarak daha az sayıda tutmaya çalıştık. Daha az sayıda ürün sayısıyla daha sık şekilde “Cemiyet Müzayedemizde” sizlere buluşmayı planlıyoruz.
Keyifle inceleyeceğiniz, heyecanla izleyeceğiniz bir müzayede olmasını temenni ederiz.

Lot: 24 » Harita

Harita, Ortadoğu, İsrail Haritası, Filistin ve Bölgesi, El Çizim, Dev Boy, 130x100 cm, Yahudi Mimar Jak Pardo (1911-1988) Arşivinden

katlanma kenarlarında yıpranma mevcut, tamirli kısım mevcut

Mimar Jak Pardo (1911-1988) Şişli Bet Yaakov Sinagogunun iki mimarından biri. Yeniköy Sinagogu 1987 restorasyonu mimarı. Altı adet Fransızca felsefi deneme kitabı yazarı.

Detaylar

Açılış Fiyatı: 100 TL

önceki
Sayfaya Git: / 6
sonraki