• Vazgeç
    Filtrele
Filtrele

Cemiyet Ekspres Müzayedesi

Cemiyet Ekspres Müzayedemize 27 Kasım 2023 saat 21:00'a kadar internet sitemizden pey verebilirsiniz. 21:02 itibariyle canlı müzayede başlayacaktır.

Değerli Koleksiyonerlerimizin beğenisine sunduğumuz farklı tema ve yelpazedeki ürünleri bir araya getirerek hazırladığımız “Cemiyet Müzayedesi Ekspres yayına girmiştir. Listemizde yer alan Ermenice, İbranice, Fransızca, Almanca eserlerin, Osmanlıca belge, kitap ve yazışmaların, çok farklı başlıklar altında afiş, poster, efemera ve belgelerin, kartpostal, tematik fotoğrafların ve nadide objelerin ilginizi çekeceğinizi düşünmekteyiz. Her ay düzenli olarak farklı temalarda seçici ürünlerle, merakla beklediğiniz müzayede listeleri hazırlamaya gayret ettik. Müzayedemizin takipçileri ve değerli koleksiyonerlerimizin talep ve tavsiyeleriyle sizlerin beğeninize sunduğumuz “Cemiyet Müzayedesi Ekspres” listemizi keyifle incelemenizi, heyecanla takip etmenizi temenni ederiz.

Kitap hariç tüm ürünlerden % 20 ürün KDV'si alınmaktadır. Komisyon Oranı: % 20 + KDV'dir. "ÖDEME SÜRESİ MÜZAYEDE BİTİMİNDEN SONRA 5 İŞ GÜNÜDÜR.PEY VERMEDEN ÖNCE MÜZAYEDE KURALLARINI LÜTFEN OKUYUNUZ.

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

SATILDI

Lot: 40 » Obje / Seramik

Seramik Vazo, 29x17 cm

Detaylar
önceki
Sayfaya Git: / 7
sonraki